KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16449266
nr 1644 9266
Oidentifierad konstnär. Mansperson. Signerad DA. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:42:00
18/9 19:37:27
100 kr
22/9 15:01:11